O nas

Praca z ptakami drapieżnymi to nasza pasja. Chcemy się nią dzielić z innymi, pokazując jak mogą pomóc człowiekowi w jego działalności, a także poprzez propagowanie wśród ludzi wiedzy na ich temat. 

Maciej Tomys

 

 

Maciej Tomys 

 

Chętnych do wzięcia udziału w Pokazach prosimy o kontakt na adres e-mail:  

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Zapraszamy na pokaz sokolniczy dla fotografów - warsztaty fotograficzne.

 ulotka foto

 

Kto z fotografów interesujących się przyrodą nie chciałby mieć w swojej kolekcji kilku ciekawych ujęć zdjęć ptaków w locie? Ile okazji do sfotografowania ciekawego obiektu umknęło bezpowrotnie? 

 

W odpowiedzi na duże zainteresowanie osób, które pragną zrobić udane zdjęcia ptaków w locie stworzyliśmy pokazy dla fotografów.

Warsztaty fotograficzne to ok.2 godzinna sesja fotograficzna, której bohaterami są właśnie ptaki drapieżne – sowy, sokoły, jastrzębie. Uczestnicy mogą uczyć się od podstaw lub zwiększać swoje umiejętności w fotografowaniu przyrody, jak również wykonywaniu zdjęć w ruchu, a także przećwiczyć swój sprzęt. 

 

Przyjmujemy propozycje dotyczące następnego pokazu dla fotografów.

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o dokonanie zgłoszenia na adres

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdzie... Kiedy... Koszt...

Dla grup zorganizowanych zainteresowanych fotografią ptaków drapieżnych w locie możemy przyjechać w dowolne miejsce w Polsce.

Osoby wysyłające zgłoszenie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. będą na bieżąco informowani o kolejnych terminach spotkań fotograficznych.

W momencie zebranej określonej ilości chętnych termin pokazów zostanie wyświetlony na stronie.

45 zł /osoba

 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu

516-250-693

Sokolnictwo Uzytkowe 2015